تخفیف ویژه ثبت نام کارگاه آموزشی سیستم های دینامیکی
به منظور ایجاد سهولت در ثبت نام کارگاه آموزشی عمومی سیستم های دینامیکی با نرم افزار Vensim، تخفیف ثبت نام دانشجویی و تخفیف ثبت نام زودهنگام برای علاقه مندان و دانشجویان به موضوع سیستم های دینامیکی در نظر گرفته شده است.
 ١٧:٢٤ - سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
موسسه سمام در شبکه های اجتماعی و پیام رسانها
لینک صفحات مربوط به موسسه سمام در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها را در این خبر ببینید
 ١٦:١١ - سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معرفی کتاب SYSTEM DYNAMICS: soft and hard opereational research
در این کتاب برخی از مهمترین مقالات منتشر شده در مجله پالگریو (Palgrave’s Journal of Operational Research) در مورد استفاده سیستم دینامیک (SD) در حوزه تحقیق در عملیات(OR) ، جمع آوری شده است. درک عمیقی از ویژگی های حوزه های تحقیقاتی مورد نظر و پیشرفت هایی که طی 20 سال گذشته، حاصل شده است با مطالعه این کتاب، در اختیار خواننده قرار می گیرد.
 ١٤:٠١ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه عمومی آموزشی سیستم های دینامیکی
به درخواست مکرر علاقه‌مندان، کارگاه عمومی آموزشی سیستم های دینامیکی با نرم افزار Vensim در 20 و 21 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
 ١٤:٣٦ - سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٣متن کامل >>
تاریخچه متفکرین سیستمی (دوره آغازین)
تفکر سیستمی از گذشته های دور تا کنون، بسیار مورد توجه دانشمندان، در علوم مختلف بوده است و قواعد تفکر سیستمی به وفور در نظریات آنها، مورد استفاده قرار گرفته است. به همین دلیل، یافتن منبعی قابل اطمینان از متفکران سیستمی و بنیانگذاران این علم، امری دشوار است. در این مطلب سعی شده است تا تاریخچه مختصری از نخستین متفکرین سیستمی ارائه شود که شامل معرفی این افراد و تشریح نظریه های آنها است.
 ١٠:٣٠ - يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ١متن کامل >>
برگزاری دومین جلسه شورای راهبری طرح تدوین سند راهبردی توسعه اقتصاد آموزش الکترونیک کشور
دومین جلسه شورای راهبری طرح تدوین سند راهبری توسعه اقتصاد آموزش الکترونیک کشور با حضور نمایندگانی از دولت و جمعی از فعالان بخش خصوصی، در مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری برگزار شد.
 ١٤:٥٩ - پنج شنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفكر سیستمی ‌در مدیریت شهری
در دوران معاصر رشد سریع جمعیت شهری، باعث گسترش سریع شهرها شده است که این رشد سریع، امکان شکل گیری یک کلیت منسجم و پویا را نداده است. لذا بخشی از مسائل و مشکلات شهری موجود از جمله بحران‌های زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی ناشی از گسترش بی رویه و بی برنامه شهرها می باشد. از سوی دیگر نظام برنامه ریزی و مدیریت شهری نیز تاکنون نتوانسته است الگویی مناسب برای مقابله با نابسامانی‌های شهری ارائه نماید. زیرا این نظام تاکنون به صورت یک فرایند مکانیکی به اجرا درآمده است و کلیت شهری را نیز در نظر نداشته است.
 ١٥:٥٨ - جمعه ٣ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>