فراخوان مقالات دومین کنفرانس ملی انجمن ایرانی پویایی شناسی سیستم‌ها
دبیرخانه کنفرانس از مدرسین، دانشجویان، پژوهشگران و فرهیختگان حوزه تفکر سیستمی و پویایی شناسی سیستم‌ها جهت ارسال مقالات دعوت به عمل می‌آورد.
 ٠٩:٠٩ - شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
موسسه سمام: دبیرخانه دومین کنفرانس ملی پویایی شناسی سیستمها
برگزاری دومین کنفرانس ملی انجمن ایرانی پویایی شناسی سیستم ها به موسسه سیستم‌های مدیریتی الگومحور سمام واگذار و دبیر اجرایی آن جناب آقای دکتر سید حسینی تعیین گردید.
 ١١:٥٥ - جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست "شناخت و واکاوی مسائل اجتماعی با رویکرد سیستمی" برگزار شد
به گزارش روابط عمومی موسسه سیستم های مدیریتی الگو محور سمام عصر روز چهارشنبه 21 آذر ماه 1397 نشست تخصصی با عنوان شناخت و واکاوی مسائل اجتماعی با رویکرد سیستمی توسط انجمن ایرانی پویاشناسی سامانه‌ها و با حمایت موسسه آموزشی پژوهشی سیستم‌های مدیریتی الگومحور (سمام) در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
 ٢٣:٥١ - پنج شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازتاب برگزاری نشست تخصصی با موضوع شناخت و واکاوی مسائل اجتماعی با رویکرد سیستمی در جامعه جهانی سیستم دینامیک
به گزارش روابط عمومی موسسه سمام، در روز 13 آذرماه 1397 انجمن جهانی سیستم دینامیک برگزاری نشست تخصصی با موضوع شناخت و واکاوی مسائل اجتماعی با رویکرد سیستمی که توسط موسسه سمام و با همکاری انجمن پویایی شناسی سیستم ها برگزار می شود را از طریق سایت خود معرفی و اطلاع سانی کرده است.
 ١٧:٠١ - سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تعاریف سیستم از دیدگاه های متفاوت
در این مقاله تعاریف مختلف سیستم را بیان و بررسی می کنیم، قابل ذکر است که تفاوت در تعاریف به دلیل تنوع دیدگاه و نوع سیستم های مورد مطالعه توسط ارائه کننده تعریف است.
 ١٤:١٤ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تغییر در ساختار سیستم
تغییر در ساختار سیستم ها امری اجتناب ناپذیر است، از این رو شناخت این تغییرات در شناخت سیستم و مقابله با پیشامدهای قابل وقوع کمک می کند.
 ٠٩:٥١ - پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مصاحبه آقای دکتر سید حسین حسینی با برنامه ذوزنقه از رادیو گفت و گو
ایشان ضمن معرفی موسسه سمام افزودند اگر با نگاه سیستمی به فرایند ایده تا تجاری سازی آن در بازار بنگریم، نهادها، قوانین و کارکردهایی در این مسیر وجود دارد که با یک دیگر رابطه علت و معلولی دارند و تعامل میان آن ها منجر به تجاری سازی ایده در فرایند مذکور می شوند.
 ٠٨:١٤ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>