سند راهبردی توسعه اقتصاد آموزش الکترونیک کشور
برگزاری اولین جلسه کمیته راهبری طرح تدوین سند راهبردی توسعه اقتصاد آموزش الکترونیک کشور
اولین جلسه کمیته راهبری طرح تدوین سند راهبردی توسعه اقتصاد آموزش الکترونیک کشور، روز یکشنبه بیست و دوم مردادماه 1396 برگزار شد.
 ١٠:٤٣ - چهارشنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تدوین 3 کتاب فناوری در حوزه‌های صنعت انیمیشن، صنعت بازی‌های ویدئویی و صنعت آموزش الکترونیک
فناوری اولین لازمه رقابت‌پذیری هر صنعت محسوب می‌شود. از این رو توجه به توسعه فناوری و استفاده از ظرفیت‌های موجود منجر به توسعه صنعت و توانمندی در زمینه‌های مختلف خواهد شد. بر این اساس به دلیل آنکه توجه به فناوری و ایجاد بستر مناسب برای توسعه آن از جمله ماموریت‌های راهبردی ستادهای توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است، ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز، به منظور توسعه فناوری‌های صنایع فرهنگی، اقدام به شناسایی فناوری‌ در سه حوزه راهبردی پویانمایی (انیمیشن)، بازی‌های ویدئویی و آموزش الکترونیک نموده است. بر این اساس، پس از مطالعه و شناسایی فناوری‌های موجود و ترسیم درخت فناوری، تهیه و تدوین کتاب فناوری‌های این سه حوزه به سفارش ستاد و توسط موسسه سیستم های مدیریتی الگومحور سمام در دستور کار قرار گرفت. در این کتاب، ضمن ارائه دسته‌بندی و معرفی فناوری‌های اصلی، توانمندی‌های فناورانه کشور در این صنایع در قالب معرفی فعالان صنعت تبیین می‌گردد.
 ١٨:٤٦ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی نیمه خصوصی سیستمهای دینامیکی با نرم افزار vensim
به درخواست چند پژوهشگر علاقه مند، کارگاه آموزشی سیستمهای دینامیکی با نرم افزار vensim در تاریخ 19 و 20 مردادماه 96 به صورت نیمه خصوصی توسط آقای دکتر سید حسین حسینی برگزار شد. در این کارگاه آموزشی ضمن معرفی تفکر سیستمی برای حل مساله در سیستم‌های پیچیده اقتصادی-اجتماعی، نمونه‌هایی از مدلسازی سیستمی به صورت کیفی و کمی و با استفاده از نرم‌افزار ونسیم (Vensim) در موضوعات مختلف با توسط شرکت‌کنندگان انجام شد.
 ١٨:١٧ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جابجایی زمان برگزاری کارگاه عمومی آموزشی سیستم های دینامیکی با نرم افزار Vensim به شهریورماه 96
بدینوسیله به استحضار می رساند با توجه به درخواست مکرر علاقمندان، دوره مرداد ماه کارگاه آموزشی سیستم های دینامیکی با نرم افزار Vensim، به 23 و 24 شهریورماه 1396 منتقل شد و دوره مردادماه به صورت نیمه خصوصی برگزار خواهد شد که ظرفیت آن تکمیل شده است.
 ٢٠:٣٠ - يکشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ١متن کامل >>
کارگاه آموزشی سیستم های دینامیکی با نرم افزار Vensim در انتهای مردادماه 96 برگزار می‌شود
کارگاه آموزشی سیستم های دینامیکی با نرم افزار Vensim در روزهای پنجشنبه و جمعه، 19 و 20 مردادماه 96 برگزار می‌شود.
 ٢١:٥٠ - يکشنبه ٨ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی تدوین نقشه راه فناوریهای دریایی و ارائه آخرین عملکرد تدوین نقشه راه در هفتمین همایش بین‌المللی صنایع فراساحل
برگزاری کارگاه آموزشی تدوین نقشه راه فناوریهای دریایی و ارائه آخرین عملکرد تدوین نقشه راه در هفتمین همایش بین‌المللی صنایع فراساحل
هفتمین همایش بین‌المللی صنایع فراساحل در دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ 1 و 2 خردادماه 1396 برگزار شد. در حاشیه برگزاری این رویداد، کارگاه‌‎های آموزشی مختلفی برگزار شد که کارگاه آموزشی تدوین نقشه راه فناوری‌های دریایی توسط موسسه سمام برگزار شد.
 ٢١:٠٦ - سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٢متن کامل >>
همکاری موسسه سمام با فرادرس در تهیه ویدئوهای آموزشی « مدلسازی سیستمهای دینامیکی و نرم افزار Vensim »
همکاری موسسه سمام با فرادرس در تهیه ویدئوهای آموزشی « مدلسازی سیستمهای دینامیکی و نرم افزار Vensim »
ویدئوهای آموزشی « مدلسازی سیستمهای دینامیکی و نرم افزار Vensim » به همکاری موسسه سیستمهای مدیریتی الگو محور سمام و فرادرس در حال ضبط است و به زودی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
 ٢٠:٢٦ - دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ١متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعدی >>