چاپ        ارسال به دوست

موسسه سمام: دبیرخانه دومین کنفرانس ملی پویایی شناسی سیستمها

 

برگزاری دومین کنفرانس ملی انجمن ایرانی پویایی شناسی سیستم ها به موسسه سیستم‌های مدیریتی الگومحور سمام واگذار و دبیر اجرایی آن جناب آقای دکتر سید حسین حسینی تعیین گردید.

هدف این کنفرانس، توسعه کاربردی و تعمیق تفکر سیستمی و روش پویایی‌شناسی سیستم‌ها در حل مسائل و معضلات جاری کشور است و توسط موسسه سمام در تاریخ 4 و 5 اردیبهشت ماه 97 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

محورهای اصلی کنفرانس شامل روش‌شناسی تفکر سیستمی و پویایی‌شناسی سیستم‌ها (Systems Thinking and System Dynamics Methodology) و کاربردهای تفکر سیستمی و پویایی‌شناسی سیستم‌ها (Systems Thinking and System Dynamics Applications) می باشد.

مسئولیت‌های این کنفرانس به شرح زیر می‌باشد:

رئیس کنفرانس: دکتر علینقی مشایخی

دبیر کنفرانس: دکتر محمدرضا حمیدی زاده

دبیر علمی کنفرانس: دکتر مسعود ربیعه

دبیر اجرایی کنفرانس: دکتر سید حسین حسینی

در این کنفرانس مقالاتی که با رویکرد سیستمی و یا با استفاده از روش پویایی‌شناسی سیستم‌ها مسئله‌ای را بررسی کرده‌اند (محور کاربردی) و یا پژوهشی در مورد توسعه تفکر سیستمی و روش پویایی‌شناسی سیستم‌ها انجام داده‌اند (محور روش‌شناسی) بعد از داوری ارائه می‌شود.

قابل ذکر است وب سایت اختصاصی این کنفرانس  به آدرس www.irsdc2019.ir در تاریخ 13 آذرماه 98 توسط موسسه سمام طراحی و آغاز به کار کرد و علاقه مندان به شرکت در این کنفرانس می توانند از طریق این وب سایت اقدام نمایند.

علاقمندان، مشتاقان و صاحب نظران می توانند از طریق ایمیل IRSDC2019@gmail.com پیشنهادات خود را به کمیته اجرایی همایش برسانند تا بعد از بررسی و تحقیق در صورت لزوم این نظرات و پیشنهادات در جهت ارتقاء کیفیت و کمیت برگزاری کنفرانس بکار گرفته شود.

 


١١:٥٥ - جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٣    /    تعداد نمایش : ١٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج