چاپ        ارسال به دوست

بررسی طرح شناسایی عوامل کلیدی موفقیت و تعیین اولویت‌های برنامه راهبردی پنج‌ساله دوم پارک فناوری پردیس با استفاده از رویکرد سیستمی در جلسه تکنوتاک

به گزارش روابط عمومی موسسه سیستمهای مدیریتی الگومحور سمام، جلسه تکنوتاک که به صورت دوره ای در پارک فناوری پردیس با حضور مدیران ستاد پارک برگزار می شود، این هفته با موضوع بررسی شناسایی عوامل کلیدی موفقیت و تعیین اولویت‌های برنامه راهبردی پنج‌ساله دوم پارک فناوری پردیس با استفاده از رویکرد سیستمی برگزار شد.

جلسات تکنوتاک به منظور هم افزایی بیشتر میان مدیران و کارشناسان برگزار می شود و در این جلسات در فضایی باز و صمیمی، کارشناسان و مدیران میانی و رده بالا، به تبادل نظر و گفت و گو می پردازند. در آخرین جلسه برگزار شده، موسسه سمام طرح "موضوع شناسایی عوامل کلیدی موفقیت و تعیین اولویت‌های برنامه راهبردی پنج‌ساله دوم پارک فناوری پردیس با استفاده از رویکرد سیستمی" را ارائه نمود. در این جلسه آقای دکتر سید حسین حسینی، ضمن ارائه آخرین وضعیت از انجام این طرح، به تشریح نتایج به دست آمده فاز اول مطالعات پشتیبان پرداختند. در این طرح، ضمن ترسیم چارچوب مفهومی از عوامل موثر در موفقیت پارک در قالب نمودار زیرسیستمها، دینامیک های رفتاری موثر نیز در قالب حلقه های علی و معلولی تشریح خواهد شد. این جلسه به تشریح نمودار زیرسیستمها اختصاص داشت. در ادامه روند انجام این طرح، با استفاده از تکنیک دیماتل، عوامل کلیدی موثر احصاء خواهد شد. عوامل کلیدی در حقیقت همان نقاط اهرمی هستند که با صرف کمترین منابع بیشترین اثرگذاری را حاصل خواهند نمود. 

خروجی این طرح مبنایی جدی در تدوین برنامه 5 ساله دوم پارک فناوری پردیس قرار خواهد گرفت. 


١٦:٢٣ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠٧    /    تعداد نمایش : ١٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج