چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سومین جلسه شورای راهبری طرح تدوین سند راهبردی توسعه اقتصاد یادگیری الکترونیکی کشور

 

به گزارش روابط عمومی موسسه سیستم های مدیریتی الگو محور سمام، سومین جلسه شورای راهبری طرح تدوین سند راهبری توسعه اقتصاد یادگیری الکترونیکی کشور با حضور نمایندگانی از مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات کشور، دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، شبکه جامع الکترونیکی خدمات آموزشی و پرورشی و نمایندگانی از بخش خصوصی روز سه‌شنبه 04/02/1397 در مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری برگزار شد.

با توجه به جایگاه تکنولوژی در گسترش و تعمیق آموزش و رونق روزافزون تکنولوژی‌های آموزشی و کاربرد آن‌ در سطوح و متدهای مختلف آموزشی توجه به پتانسیل‌های صنعت یادگیری الکترونیکی کشور به عنوان یکی از صنایع رو به رشد و اثرگذار بر رونق بازار کار و جذب متخصصات این حوزه حائز اهمیت می‌باشد.

از این رو در جلسه سوم شورای راهبری طرح تدوین سند راهبردی توسعه اقتصاد یادگیری الکترونیکی کشور، برآوردهای صورت گرفته پیرامون حجم بازار یادگیری الکترونیکی کشور در سناریوهای مختلف طی افق زمانی 1406 مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین ساختار نهادی ذی‌نفعان یادگیری الکترونیکی کشور در دو وضعیت موجود و مطلوب مطرح شده و خلاء‌ها و ضعف‌های نهادی موجود در وضعیت فعلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین مقرر شد در جلسات بعدی این شورا تحلیلی بر نظرات اخذ شده از خبرگان یادگیری الکترونیکی کشور در حوزه‌های مختلف صورت گرفته و با تحلیل محیط درون و بیرون این حوزه و ایجاد و بررسی مدل سیستمی عوامل اثرگذار بر آن، راهبردها و استراتژی‌های مناسب جهت رونق هرچه بیشتر یادگیری الکترونیکی و به ویژه اقتصاد این حوزه در کشور اتخاذ گردد.

شایان ذکر است که جلسه بعدی این شورا هفته دوم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 


١٤:٢٨ - پنج شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨١    /    تعداد نمایش : ١٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج