چاپ        ارسال به دوست

کتابهای فناوری های صنعت رایاد و فناوری های صنعت پویانمایی ایران چاپ شدند

به گزارش روابط عمومی موسسه سیستم های مدیریتی الگو محور سمام، کتابهای فناوری های صنعت رایاد (یادگیری الکترونیک) و فناوری های صنعت پویانمایی شامل معرفی درخت فناوریهای این صنعت و توانمندی های فناورانه شرکت‌های فعال در این دو حوزه توسط ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تدوین و به چاپ رسیدند.

این دوکتاب پس از جمع‌آوری اطلاعات مربوط توانمندی های فناورانه شرکت­های فعال در این حوزه ها، در  دو نسخه فارسی و انگلیسی تدوین و چاپ شدند.

در بخش مقدمه کتاب فناوری های صنعت رایاد ضمن معرفی یادگیری مجازی، زیرساخت‌های رایاد در ایران، بسترها و زیرساخت‌های آموزش و یادگیری الکترونیک و درخت فناوری ترسیم شده تشریح شده است.

هم چنین در بخش مقدمه کتاب فناوری های صنعت پویانمایی به تشریح درخت فناوری ترسیم شده شامل فناوری­های پیش تولید ، فناوری­های تولید، فناوری­های پس تولید، فناوری های نشر، توزیع، بازاریابی و تبلیغات و فناوری­های اکران پرداخته شده و توضیحاتی همراه با نمودار درخت فناوری ارائه شده است.

بخش دوم کتاب این کتابها به معرفی توانمندی ها فناورانه شرکت های فعال اختصاص دارد که این توانمندی ها در قالب درخت فناوری تشریح شده، جانمایی شده است. اطلاعات شرکت ها شامل چنین مواردی است:

 • نام و لوگوی شرکت
 •  
 • مشخصات افراد اصلی شرکت
 •  
 • ماموریت‌ها و فعالیت‌های اصلی شرکت
 •  
 • تصویر و مشخصات نمونه محصولات شرکت
 •  
 • اطلاعات کامل تماس شرکت
 •  
 • توانمندی های فناورانه شرکت

شایان ذکر است شرکت‌های معرفی شده در این کتاب ها از طریق جست‌و‌جوی میدانی، اطلاعات مندرج در کتب نمایشگاهی تخصصی مربوطه، شناسایی شده که پس از بررسی، اطلاعات مورد نیاز به روش خود‌اظهاری از شرکت‌های مذکور اخذ و جمع‌آوری شده است.

قابل ذکر است که نسخه انگلیسی این کتاب در دومین نشست فروم فناوری‌های فرهنگی و صنایع خلاق ایران-کره جنوبی (IRAN-KOREA Second Cultural Technologies and Creative Industries Forum) در آگوست 2017 در سئول در اختیار شرکت­های کره­ای قرار گرفت.

امید است با نشر این کتاب گامی هر چند کوچک در جهت رشد و توسعه صنعت رایاد و پویانمایی و تعالی جایگاه بین­المللی آن برداشته شود.

 

نسخه فارسی کتاب فناوری های صنعت رایاد را از اینجا دانلود کنید.

نسخه انگلیسی کتاب فناوری های صنعت رایاد را از اینجا دانلود کنید.


نسخه فارسی کتاب فناوری های صنعت پویانمایی را از اینجا دانلود کنید.

نسخه انگلیسی کتاب فناوری های صنعت پویانمایی را از اینجا دانلود کنید.

 

 

قابل ذکر است که کتاب فناوری های صنعت بازی ایران نیز طی هفته های آینده در اختیار علاقه­ مندان قرار خواهد گرفت.

 

 خبر تدوین و چاپ کتاب ها در سایت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را از اینجا بخوانید.

 خبر تدوین و چاپ کتاب ها در سایت فنافر (اخبار فرهنگی فناوری) را از اینجا بخوانید.


١٥:٥٧ - سه شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٨    /    تعداد نمایش : ٣٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج