چاپ        ارسال به دوست

راه‌اندازی ربات تلگرامی رایاد برکت

به گزارش روابط عمومی موسسه سیستم های مدیریتی الگو محور سمام، موسسه دانش بنیان برکت در راستای اجرایی سازی تدابیر خود در جهت توسعه و تامین عدالت آموزشی، طرح "رایاد برکت" را به منظور حمایت از توانمندسازی معلمان به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته کشور از طریق محتوای آموزشی الکترونیکی، تعریف کرده و با همکاری مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از زمستان 1396 اقدام به اجرایی‌سازی این طرح توسط موسسه سیستم‌های مدیریتی الگومحور سمام نموده است.
با برگزاری نخستین همایش طرح رایاد برکت با رویکرد معرفی طرح به معلمان شاغل در مناطق تحت پوشش طرح پایلوت و برقراری تعامل سازنده میان معلمان و شرکت‌های تولیدکننده محتوا و ارائه‌دهنده خدمات آموزشی الکترونیکی در اواخر بهمن ماه سال جاری این طرح وارد فاز عملیاتی شد.
راه‌اندازی ربات تلگرامی رایاد برکت با عنوان RayadBarekatBot به منظور استفاده از خدمات طرح از دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای طرح رایاد برکت می‌باشد. این ربات در جهت پیاده‌سازی هرچه بهتر طرح رایاد برکت و تسهیل در فرآیند معرفی، انتخاب و خرید محصولات و خدمات قابل ارائه به معلمان در این طرح ایجاد و از تاریخ  03/12/1396 به آدرس @RayadBarekatBot قابل بهره‌برداری است.


١٣:١٩ - شنبه ٥ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٧    /    تعداد نمایش : ٣٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج