چاپ        ارسال به دوست

کتاب فناوری های صنعت یادگیری مجازی (رایاد) ایران تدوین و چاپ شد

به گزارش روابط عمومی موسسه سیستم‌های مدیریتی الگو محور سمام، کتاب فناوری‌های صنعت یادگیری مجازی (رایاد) به سفارش ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری موسسه سمام تدوین و چاپ شد.

این کتاب پس از ترسیم درخت فناوری و جمع‌آوری اطلاعات مربوط به شرکت­های فعال در این حوزه، در 66 صفحه و دو نسخه فارسی و انگلیسی تدوین و نهایی شد.

در بخش مقدمه ضمن معرفی یادگیری مجازی، در مورد درخت فناوری ترسیم شده شامل زیرساخت‌های رایاد در ایران، مروری بر فناوری‌های یادگیری الکترونیک، بسترها و زیرساخت‌های آموزش و یادگیری الکترونیک، بسترهای یادگیری الکترونیک، محیط یادگیری مجازی،طراحی محیط یادگیری و استقرار محیط یادگیری نیز توضیحاتی همراه با نمودار درخت فناوری ارائه شده است.

در صفحات مربوط به شرکت‌ها علاوه بر تشریح فناوری­های موجود در این شرکت­ها در بخش­های مختلف، نام و لوگوی شرکت، مشخصات افراد اصلی شرکت، ماموریت‌ها و فعالیت‌های اصلی شرکت در حوزه رایاد، تصویر و مشخصات نمونه محصولات شرکت و اطلاعات کامل تماس شرکت درج شده است.

شایان ذکر است شرکت‌های معرفی شده در ایت کتاب از طریق جست‌و‌جوی میدانی، اطلاعات مندرج در کتب نمایشگاهی تخصصی مربوطه، شناسایی شده که پس از بررسی، اطلاعات مورد نیاز به روش خود‌اظهاری از شرکت‌های مذکور اخذجمع‌آوری شده است.

قابل ذکر است که نسخه انگلیسی این کتاب در دومین نشست فروم Second Cultural Technologies and Crative Indusrtries Forum در آگوست 2017 در سئول در اختیار شرکت­های کره ­ای قرار گرفت.

امید است با نشر این کتاب گامی هر چند کوچک در جهت رشد و توسعه صنعت یادگیری الکترونیک و تعالی جایگاه بین­ المللی آن برداشته شود.

نسخه انگلیسی کتاب فناوری های صنعت یادگیری مجازی ایران را از اینجا دانلود کنید.

قابل ذکر است که نسخه فارسی این کتاب به زودی در اختیار علاقه­ مندان قرار خواهد گرفت.

متن خبر اصلی درسایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

متن خبر در سایت  ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز١٤:٣٩ - شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٩٥    /    تعداد نمایش : ٢٧٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج