تاثیر مدل‌های ذهنی در دنیای واقعی
گری کاسپارف (Garry Kasparov) نابغه شطرنج دنیا در بازی شطرنج به یک آماتور باخت! همه تعجب کردند و علت را جویا شدند. او گفت اصلاً در بازی با او نمی‌دانستم که آماتور است، برای این با هر حرکت او به دنبال نقشه‌ای که در سر داشت بودم. گاهی به خیال خود نقشه‌اش را خوانده و حرکت بعدی را پیش‌بینی می‌کردم. اما در کمال تعجب حرکت ساده دیگری می‌دیدم...
 ١١:٥٦ - دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی سیستمهای دینامیکی با نرم افزار vensim
کارگاه آموزشی سیستمهای دینامیکی با نرم افزار vensim در تاریخ 25 و 26 مرداد ماه 97 به صورت نیمه خصوصی توسط آقای دکتر سید حسین حسینی برگزار شد.
 ١٣:٣٣ - شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی نیمه خصوصی سیستمهای دینامیکی با نرم افزار vensim
به درخواست مکرر علاقه‌مندان، کارگاه نیمه خصوصی آموزشی سیستم های دینامیکی با نرم افزار Vensim در 25 و 26 مرداد ماه 1397 برگزار خواهد شد.
 ١٢:١٤ - شنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری هفتمین جلسه شورای راهبری طرح تدوین سند راهبردی توسعه اقتصاد یادگیری الکترونیکی کشور
هفتمین جلسه شورای راهبری طرح تدوین سند راهبری توسعه اقتصاد یادگیری الکترونیکی کشور با حضور نمایندگانی از مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات کشور، دفتر پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش و جمعی از فعالان بخش خصوصی، روز سه شنبه 16/05/1397 برگزار شد.
 ٠٩:٣٠ - پنج شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی طرح شناسایی عوامل کلیدی موفقیت و تعیین اولویت‌های برنامه راهبردی پنج‌ساله دوم پارک فناوری پردیس با استفاده از رویکرد سیستمی در جلسه تکنوتاک
جلسه دوره ای تکنوتاک این هفته با موضوع بررسی شناسایی عوامل کلیدی موفقیت و تعیین اولویت‌های برنامه راهبردی پنج‌ساله دوم پارک فناوری پردیس با استفاده از رویکرد سیستمی برگزار شد.
 ١٦:٢٣ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی روش تحقیق در علوم اجتماعی
با توجه به محوریت فعالیت موسسه سمام پیرامون مطالعات اقتصادی- اجتماعی با رویکرد تحلیلی و تصمیم‎سازی در سطح ملی، صنعتی و بنگاهی در کشور، دوره آموزشی روش تحقیق در علوم اجتماعی توسط آقای دکتر محمد یزدانی نسب روز چهارشنبه دهم مرداد ماه 97 در این موسسه برگزار شد.
 ١٢:٤٨ - شنبه ١٣ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار ویدئوهای جدید آموزشی
به زودی سری جدیدی از ویدئوهای آموزشی توسط دکتر حسینی در زمینه تفکر سیستمی تهیه و ارائه خواهد شد.
 ١٣:٥٨ - پنج شنبه ١١ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ١متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>